Prosinec 2010

Štíhle stehná

30. prosince 2010 v 13:49 | © 2010 Catelim* |  recycle

Štíhlá stehna - zvládnete to i vy!

Léto je v plném proudu: teplo, sluníčko, voda, plavky, koupání - nahánějí vám tato slova husí kůži? Stydíte se za svá stehna a chtěla byste je trochu zeštíhlet? Mám tu pro vás návod!

Stejně jako jiné partie vašeho těla, i nevzhledná stehna obalená až přespříliš tukovou vrstvou mohou být zapříčiněna dvěma základními důvody. První z nich je genetika. Ano, s tou nic nezmůžete - zkrátka máte v genech, že se vám v této partii bude tuk více ukládat. Je to nepříjemné a určitě jste už sama poznala, zapadáte-li právě do této kategorie.
Druhým důvodem je pak nedostatečný pohyb a nevhodný jídelníček, díky kterým máte celkově o nějaké to kilo navíc a vidět je to i na vašich stehnech. Chcete-li trochu zhubnout a pokusit se zbavit tuku, který je právě v této oblasti zajisté nepříjemný a nehezký, existuje způsob, jak se ho zbavit. A to i v případě, spadáte-li do první škatulky "geneticky nenadané". Bude to sice trochu pracnější, obtížnější a dlouhodobější, ale pozitivních výsledků se můžete dočkat i tady.

Cvičení

Chcete-li vymodelovat konkrétní partii vašeho těla, nejlepším návodem je cvičení. U stehen jsou cviky jednoduché: zkuste klasické dřepy. Navštěvujete-li posilovnu, cvičte předkopávání a zakopávání. Jako základní stavební kámen zlepšení vzhledu vašich stehen to bude dostačující.

Katy Perry avatary

30. prosince 2010 v 13:19 | © 2010 Catelim* |  avatary
Dnes som si pripravila pre vás pár avatarov s Katy Perry, sú dosť divoké ale myslím že dnes už nič iné nestihnem, neviem :( Tak mi ich aspoň prosím okomentujte:)
© dewlap.blog.cz
© dewlap.blog.cz
© dewlap.blog.cz
© dewlap.blog.cz
© dewlap.blog.cz
© dewlap.blog.cz


© 2010 December/ Catelim*
DON´T COPY!

Chudnite po celý deň

30. prosince 2010 v 12:39 | © 2010 Catelim* |  recycle

Hubněte po celý den bez zbytečné dřiny!


Neustálé hladovění? Odpírání si všeho, co vám chutná? Tvrdé dření v posilovně a namáhavé domácí cvičení? Žádné kulinářské zážitky na úkor štíhlejší a pevnější postavy? Neblázněte. Hubnout se dá i jinak než jen držením přísné hladovky!
Stačí si jen jídlo a pohyb dopřávat v tu pravou chvíli! A samozřejmě nezapomeňte i na odpočinek!

7 hod. - rozcvička

Nejprve se ještě v posteli pořádně protáhněte. Klidně si i zavrňte jako kočka. Určitě vás to hned lépe naladí. A potom? Dejte si krátkou ranní rozcvičku. Rozhýbejte tělo a příjemně tak odstartujte svůj pracovní den. Zakružte si hlavou, udělejte pár dřepů, kopů nohou, protáhněte ruce a záda. Spojte ruce za zády a udělejte několik hlubokých předklonů. Po této námaze vypijte sklenici teplé vody s citronem. Ne každému to sice zachutná, ale věřte, jak moc se vám tento recept nelíbí, právě tak je zdravý!

8 hod. - snídaně

Přesně v tuto hodinu vám nejlépe a nejrychleji funguje metabolismus a spalování. Přijaté živiny se mění touto dobou na energii a neusazuje se vám v těle tuk. Nemusíte si tedy vyčítat pořádnou snídani.

Posilujeme bruško

30. prosince 2010 v 12:29 | © 2010 Catelim* |  recycle

Posilujeme: břicho

Pevné a ploché bříško. Obdivujeme ho na ostatních holkách a vzbuzuje naše sexy pohledy u kluků. Chce ho zkrátka každý, ale každý na něm musí makat. Jak na břišní svaly?
Zpevněné břišní svaly udělají s postavou zázrak. Kdo má pěkné břicho, snadněji mu odpustíme větší boky nebo zadeček. Jenže nic není zadarmo. I na břišní svaly se musí dřít a navíc si je ještě udržovat. Protože i když si je naposiluješ, bez pravidelného cvičení ti utečou dřív, než se naděješ.

Kolik je potřeba

Ideální denní počet cviků na břicho je rovná tisícovka. Zdá se to moc, ale dá se to odcvičit během deseti minut. Jasně, že se na tento počet nemůžeš vrhnout přímo z gaučingu, ale dej si to jako cíl a uvidíš, že se k tomu postupným přidáváním dopracuješ.

Nádech, výdech

U každého posilování je nutné správně dýchat a u břicha to platí stonásobně, velmi ti to cvičení ulehčí.
VÝDECH: vydechuj v momentě, kdy sval zabírá, tzn. když jdeš trupem/ nohami nahoru. Sval se stahuje, smršťuje, a výdechem do břicha mu pomůžeš.
NÁDECH: Jakmile se sval uvolňuje a ty se vracíš do výchozí pozice, obvykle lehu, nadechni se. Nádech je lepší nosem, výdech ústy.

Drops (brushes)

30. prosince 2010 v 11:49 | © 2010 Catelim* |  brushe
© dewlap.blog.cz
zdroj:deviantart.com

Bubble Hearts (brushe)

30. prosince 2010 v 11:40 | © 2010 Catelim* |  brushe
© dewlap.blog.cz

zdroj: deviantart.com

Affilates

29. prosince 2010 v 22:49 | © 2010 Catelim* |  affilates
© dewlap.blog.cz

Časom sa vás sem hádam doplní viac a ja si vás budem môcť rozdeliť podľa oblúbenosti. A potom tie najlepšie zaradiť do ikoniek:)

  • Ani / http://fear-and-joy.blog.cz/
  • [ *Sarah* ] / http://pro-ana-sarah.blog.cz/
Ak ma chceš ako affs v menu nájdeš formulár v rubrike apply

Zhrnutie dnešného dňa žeby? Ale unaháňaný deň plný nakupovania

29. prosince 2010 v 22:19 | © 2010 Catelim* |  denník
© dewlap.blog.cz

Mám jeden nový nápad na tvorbu free layu. No dnes sa už konať nič nebude. Po namáhavom dni stráveným pri nakupovaní, mimochodom mám 3 páry čižmičiek...zajtra vám možno pridám fotky lebo mummy bola dnes skvelá a konečne mi zohnala baterky do foťáku, dlho sme v obchodoch nemohli nájsť 2700 nabíjateľné. No čo moja polozrkadlovka má veľké nároky :D. Okrem toho mám 2 páry tých neskutočne jemnučko huňatých ponožtičiek milujem ♥.Teraz si idem prečítať INko a popritom čumeť na Kosti, čo už síce robím. Oh skoro som zabudla ešte som si kúpila ponožky čo sa nosia miesto papúč s protišmykovým spodkom a sobíkom a rolničkami navrchu :D chovám sa ako dieťa ach jaj. To bude asi tým, že nechcem byť ešte dospelá. Potom som ešte bola s babami v Biliarde (bare) a dala som si čajík lebo som stále ešte chorá. Tešíte sa na Silvestra? Kde ho budete tráviť? Zajtra neviem, pokúsim sa pridať ten spomínaný lay, ale budem musieť upratovať a poobede možno pôjdem robiť do pizzerky. Avšak mala by som aj kresliť, už 12teho mám talentovky na vysokú a dosť sa bojím. Obrázok we♥it.com
Catelim*.

Popisky do menu so srdiečkom

29. prosince 2010 v 21:09 | © 2010 Catelim* |  popisky

Ešte včera a to dlho do noci som pre vás robila popisky do menu xD
Pre prvú sadu som zabudla spraviť vzorku ...tak vám sem dám ako vzorku jeden z danej sady.
Neviem podľa mňa sú ok...len trošku menšie písmo.Možno sa niekomu zapáčia.
Tak s radosťou sťahujte, avšak čítajte rules(v menu).

© dewlap.blog.cz


© dewlap.blog.cz


© dewlap.blog.cz


DISKUTUJEME-Chcela by som od vás poradiť

28. prosince 2010 v 18:00 | © 2010 Catelim*
© dewlap.blog.cz

Ahojte, síce nápady sa vždy nájdu keď sa pustím do tvorby layou, ale keby ste mi pomohli s čím mám tie laye robiť aby vás zaujali moc by mi to pomohlo :).
Okrem toho som si všimla že som sem zabudla dať pár rubrík ale doplním to asi až keď budem mať niečo aktuálne do tých rubrík:).Ale teraz idem do vane a keď prídem tak dúfam, že tu bude dosť rád na to aby som sa mohla hrať v photoshope, pretože som chorá a chalan ku mne príde až neskvôr:(.

© Catelim*